Firma

GEOSORTIS S.C. działa głównie na rynku usług geodezyjnych. Wspólnicy tworzący spółkę posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie geodezji, zdobywane poprzez czynny udział w dużych projektach związanych z drogownictwem, infrastrukturą lotniczą, budownictwem kubaturowym, a także pracach z zakresu geodezji ogólnej oraz ewidencji gruntów i budynków.

W wyniku obserwacji rynku ofertę usług geodezyjnych poszerzyliśmy o usługi z zakresu geologii i geofizyki. W rezultacie GEOSORTIS S.C. świadczy pełen zakres usług geodezyjnych, geologicznych i geofizycznych dla firm, instytucji, a także osób prywatnych. Działamy głównie na terenie powiatów będzińskiego, chrzanowskiego, olkuskiego oraz miast Będzina, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Katowic, Olkusza, Sosnowca, jednakże jesteśmy gotowi podjąć się prac w innych lokalizacjach, na terenie całego kraju.

Chcemy, aby marka GEOSORTIS S.C. naszym partnerom kojarzyła się przede wszystkim z solidnością, stąd dbamy o zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów oraz jak najwyższą jakość wykonywanych przez nas zleceń. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z należytą starannością i zaangażowaniem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Firma geodezyjna Geosortis

GEOSORTIS s.c. to

Rzetelność

Staranność

Szybkość

Terminowość